Загальні положення
Конкурс приймає дослідницькі роботи (далі — роботи) проблемно-пошукового характеру, які відображають методологію, процес, результати власного дослідницького проєкту та відповідають віковим інтересам і пізнавальним можливостям учасників конкурсу. Тематика проєктів (робіт) повинна відповідати напрямам наукових секцій відділень Малої академії наук України.
Проєкт має ґрунтуватися на певних науковій та експериментальній базах, містити дані особисто проведених дослідів, спостережень чи пошукової роботи; результати їх обробки, аналізу та узагальнення; покликання на відповідні наукові джерела. Робота повинна відображати власну позицію дослідника (дослідниці).
Автор (авторка) проєкту має чітко визначити мету, об’єкт і предмет, завдання та методи дослідження, відмінності та переваги запропонованих підходів і результатів.
Зміст і результати дослідження автор (авторка) викладає стисло, логічно, грамотно та аргументовано, без загальних слів і міркувань, бездоказових тверджень, тавтології.
Назва проєкту має бути стислою та відповідати суті наукової проблеми (завдання), що вирішується.
До роботи автор (авторка) додає відгуки наукового керівника (наукової керівниці) та рецензію фахівця (фахівчині) у відповідній галузі із досвідом педагогічної, наукової чи науково-педагогічної роботи.
Достовірність результатів проєкту підтверджує науковий керівник (наукова керівниця) у своєму відгуку.
Автор (авторка) має підготувати два ідентичні примірники роботи: перший — для журі, яке використовуватиме його під час заочного оцінювання, другий — для себе.
Конкурс не приймає до розгляду проєкти (роботи), які: за темою та змістом не відповідають профілю наукової секції; були представлені в попередні роки та не мають суттєвого доопрацювання; містять плагіат або іншим чином порушують засади академічної доброчесності; не передбачають самостійного дослідження, опрацювання джерел і власних висновків з обраної тематики; не містять принаймні одного з необхідних структурних елементів роботи, відредагованих і оформлених відповідно до умов, які фіксує розділ II цих правил.
Автори таких проєктів після заочного оцінювання дослідницьких робіт отримують відповідну рецензію від журі. Участь у конкурсі вони не продовжують.
ВИМОГИ ДО ОФРМЛЕННЯ АНОТАЦІЇ
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
СТРУКТУРА РОБОТИ
ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ РОБОТИ
ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ РОБОТИ
ПРАВИЛА НУМЕРУВАННЯ
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ДЖЕРЕЛ
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ФОРМУЛ
ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ІЛЮСТРАТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ
Comments